05/02/2014

V nabídce najdete dámské šaty pro každou příležitost, jak do zaměstnání, tak na volný čas. Tyto dámské šaty jsou za příznivou cenu, šaty které odpovídají posledním modním trendům.
Dámské šaty Vás změní v přitažlivou a krásnou ženu. Šaty jsou vyrobeny z kvalitního a velmi příjemného materiálu, krásně zvýrazní vaše křivky a linie.
 

03/01/2014

Zahradní houpačka je vhodným doplňkem do zahrady, na terasu či na jakékoli klidné místo v zahradě. Zahradní houpačka je vyrobené z největší pečlivostí jako nábytek určený pro relax a pohodu. Zaručuje vysokou míru pohodlí a bezpečnost při odpočinku. Na zahradní houpačky je použit na konstrukci kvalitní dřevěný profil, který zajišťuje perfektní stabilitu a bezpečnost výrobku, dobře  odolává povětrnostním vlivům.

05/11/2013

Dámský svetr Redial červený, jedna velikost. 36% polyester 2% elastan 62% rayon.

04/09/2013

Dovolujeme si Vám představit novou inovovanou řadu sněhových fréz VeGA premium edition. Tuto sérii sněhových fréz jsme se na základě dlouholetých zkušeností a posléze i intenzivního průzkumu trhu v tomto segmentu rozhodli postavit výbavou a technickým řešením, co nejblíže potřebám českého zákazníka. Sněhové frézy VeGA premium edition s tímto označením budou vždy o krok ve výbavě, technických parametrech a cenách před svou konkurencí.
 
Dvoustupňová sněhová fréza VeGA 6562 EL je oproti modelu VeGA 6562 vylepšena o elektrické startování a nastavitelný LED reflektor. Tento model ze série premium edition má oproti konkurenci v této třídě několik inovačních vylepšení a uživatelských výhod. Základním prvkem je větší pracovní záběr 620 mm oproti 560 mm a silný OHV motor 6.5 Hp. Podstatná výhoda většího záběru je v úspoře času obsluhy a množství spotřebovaného paliva. Vycházeli jsme z potřeb potencionálních uživatelů této sněhové frézy.Dětské kočárky, vozíky atd... mají většinou záběr 600 mm a tudíž při záběru sněhové frézy 620 mm zvládnete odklidit cestičku na jedno projetí.Díky nastavitelným kluzným lýžinám z polymeru je tato fréza velice šetrná k frézování na zámkových a okrasných dlažbách, kde Vám nevzniknou žádné rýhy oproti kovovým kluzákům. Směrové a dálkové ovládání komínku z pozice obsluhy přímo na panelu je bezesporu velkou výhodou a úsporou času při samotném frézování.Všechny ovládací prvky této sněhové frézy jsou přehledně umístěny na čelním pracovním panelu. Dalšími inovačními prvky jsou speciální ozubený šnek "aggressiveauger", kola se zimním vzorkem "snowgrip" a masivní vyztužení převodovky šneku a výhozové turbíny pro práci i v těch nejtvrdších sněhových podmínkách.

Typ frézy:    Dvoustupňová
Motor:    6,5 PS, OHV, 4-takt LONCIN 196 ccm
Výkon motoru:    6,5 PS
Maximální pracovní výkon:    1800 m3/hod
Maximální odhazovací vzdálenost:    15 m
Šířka záběru:    620 mm
Výška bunkru:    520 mm
Konstrukce šasi:    Kov
Pojezd:    
ANO 5 rychlostí vpřed 2 rychlosti vzad
Kola:    13 x 5 inch
Pneumatiky:    SNOWGRIP
Přepínání náhonu kol:    ANO závlačky v kolech
Průměr turbíny:    315 mm
Šnek:    AGGRESSIVEAUGER - masivní ozubený šnek
Otočný komín:    190 °
Nastavení komínu:    Z pozice obsluhy
Ovládání z panelu:    ANO
Startování:    manuální/elektrické 230 V/50 Hz
Světlo:    ANO nastavitelné LED
Nastavitelné lyžiny:    ANO z polymeru (šetrné k dlažbě)
Vyztužení převodovky šneku:    ANO
Hmotnost:    68 kg
Záruka:    2 roky