Jungle Gym skluzavka zelená 2,40 m

Dostupnost: skladem
Výrobce: Jungle Gym
Kategorie: Skluzavky
Expedice: ihned k expedici

1 850 Kč

Cena bez DPH: 1 529 Kč

Zelená barva nebude tolik výrazná na zatravněné či zarostlé ploše, ale spíše bude živě splívat s okolní přírodou.

Skluzavky Jungle Gym jsou určené pro všechny dětská hřiště Jungle Gym, ale můžete je také použít jako skluzavku do bazénu nebo upevnit ve svahu.

Skluzavka má atest ČSN 71, zaručující bezpečnost. Jako všechny skluzavky Jungle Gym, je vyrobena ze speciálního plastu, odolnému proti mechanickému namáhání i slunečnímu záření.

 

Připevnění skluzavky je velmi snadné a zvládne to opravdu každý. Pomocí několika vrutů do podkladového hranolu připevníte skluzavku bez větších potíží. Nástupní výška je 1,25 metrů.

Vhodné pouze pro děti :)

V našem internetovém obchodě pohodlně a bezpečně pořídíte zboží značky Jungle Gym. Všechny Skluzavky této značky jsou chráněny originálními obaly přímo od výrobce. Uvedená cena zboží je úplná a konečná. To znamená, že se na vámi vybraný výrobek Jungle Gym skluzavka zelená 2,40 m buďto nevztahuje zákonný recyklační poplatek (případně jiný obdobný poplatek) anebo jsou veškeré tyto poplatky již v ceně výrobku zahrnuty. Jestliže jste si vybrali set výrobků, jsou recyklační poplatky standardně připočteny k jednotlivým výrobkům v daném setu. Ke konečné ceně výrobku Jungle Gym skluzavka zelená 2,40 m může být připočteno přepravné a balné, pakliže jste zvolili způsob doručení zboží, které tyto služby obsahuje. Veškeré započtené platby vám budou přehledně zobrazeny, jakmile kliknete na políčko OBJEDNAT. Teprve poté, co si je sami důkladně překontrolujete, můžete objednávku s jistotou odeslat.

Kontaktní formulář

 
* Povinné údaje