Jungle Gym skluzavka modrá 3,00 m

Dostupnost: skladem
Výrobce: Jungle Gym
Kategorie: Skluzavky
Expedice: ihned k expedici

2 350 Kč

Cena bez DPH: 1 942 Kč

Skluzavka Jungle gym s krásnou modrou barvou, vhodnou nejen pro kluky. Tvoří nedílnou součást dětských hřišt Jungle Gym, které nabízíme.

Skluzavky Jungle Gym jsou určené pro všechny dětská hřiště Jungle Gym, ale můžete je také použít jako skluzavku do bazénu nebo upevnit ve svahu.

Skluzavka má atest ČSN 71, zaručující bezpečnost. Jako všechny skluzavky Jungle Gym, je vyrobena ze speciálního plastu, odolnému proti mechanickému namáhání i slunečnímu záření.

 

Připevnění skluzavky je velmi snadné a zvládne to opravdu každý. Pomocí několika vrutů do podkladového hranolu připevníte skluzavku bez větších potíží. Nástupní výška je 1,45 metrů.

Vhodné pouze pro děti :)

V našem internetovém obchodě pohodlně a bezpečně pořídíte zboží značky Jungle Gym. Všechny Skluzavky této značky jsou chráněny originálními obaly přímo od výrobce. Uvedená cena zboží je úplná a konečná. To znamená, že se na vámi vybraný výrobek Jungle Gym skluzavka modrá 3,00 m buďto nevztahuje zákonný recyklační poplatek (případně jiný obdobný poplatek) anebo jsou veškeré tyto poplatky již v ceně výrobku zahrnuty. Jestliže jste si vybrali set výrobků, jsou recyklační poplatky standardně připočteny k jednotlivým výrobkům v daném setu. Ke konečné ceně výrobku Jungle Gym skluzavka modrá 3,00 m může být připočteno přepravné a balné, pakliže jste zvolili způsob doručení zboží, které tyto služby obsahuje. Veškeré započtené platby vám budou přehledně zobrazeny, jakmile kliknete na políčko OBJEDNAT. Teprve poté, co si je sami důkladně překontrolujete, můžete objednávku s jistotou odeslat.

Kontaktní formulář

 
* Povinné údaje