Dalekohled

Dostupnost: skladem
Výrobce: Jungle Gym
Kategorie: Příslušenství
Expedice: ihned k expedici

580 Kč

Cena bez DPH: 479 Kč

Dalekohled StarOscope je skvělým doplňkem k dětským hřištím. Dalekohled je vyroben z plastu a jedná se o atrapu z důvodu, aby nesprávným používáním nepoškodil dětem zrak.

 

StarOscope je u dětí velmi oblíbený a lze připevnit na jakékoliv místo na dětském hřišti Jungle Gym. Součástí balení je spojovací materiál.

 

U některých hracích sestav Jungle Gym je dalekohled StarOscope součástí základního vybavení. Jedná se o hřiště Jungle Gym Fort, Jungle Gym Lodge, Jungle Gym Cabin.

V našem internetovém obchodě pohodlně a bezpečně pořídíte zboží značky Jungle Gym. Všechny Příslušenství této značky jsou chráněny originálními obaly přímo od výrobce. Uvedená cena zboží je úplná a konečná. To znamená, že se na vámi vybraný výrobek Dalekohled buďto nevztahuje zákonný recyklační poplatek (případně jiný obdobný poplatek) anebo jsou veškeré tyto poplatky již v ceně výrobku zahrnuty. Jestliže jste si vybrali set výrobků, jsou recyklační poplatky standardně připočteny k jednotlivým výrobkům v daném setu. Ke konečné ceně výrobku Dalekohled může být připočteno přepravné a balné, pakliže jste zvolili způsob doručení zboží, které tyto služby obsahuje. Veškeré započtené platby vám budou přehledně zobrazeny, jakmile kliknete na políčko OBJEDNAT. Teprve poté, co si je sami důkladně překontrolujete, můžete objednávku s jistotou odeslat.

Kontaktní formulář

 
* Povinné údaje